Drako-IT.pl

Firma:Drako-IT Piotr Kozieł
Adres:03-464 Warszawa Hallera 5 lok. 98
Telefon:509959426
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

Drako-IT.pl

www.drako-it.pl

Ocena ogólna: ****

Towar: ***

Dostawa: ****

Obsługa: ****

Opis sklepu

Komputery i akcesoria komputerowe

Opine o sklepie Drako-IT.pl

Jestem mile zaskoczony
opinia: (2005-02-11 18:50:01)
Kupiłem wcześniej pare rzeczy przez internet, głównie przez aukcje internetowe. Bałem się kupować komputer jednak zaryzykowałem. Przez przypadek wybrałem sklep drako-it i złożyłem zamówienie. Praktycznie natychmiast zadzwonił pracownik sklepu i dopytał się o szczegóły, nakręcił mnie na monitor LCD. Komputer przywieźli następnego dnia bo mieszkam w Warszawie. Nie wiem czy jakbym wybrał inny sklep to równie szybko bym miał kompa. Pokazali co jest w środku, podłączyli w 5 minut, zaproponowali nawet czy systemu nie zainstalować. Jestem zadwolony. Za towar 9 bo mają mniejszy wybóe niż inne sklepy, za dostawę 10 bo lepiej być nie mogło i za obsługę 9 bo się spóźnili 10 minut (podobno korki ale zawsze). Wg mnie to sklep godny polecenia. Marcin Sadowski

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: *****

Obsługa: ****

poleca sklep: tak

Godny polecenia sklep z uczynną obsługą
opinia: (2005-01-25 02:20:04)
Kupiłem już 2 produkty w tym sklepie i zawsze byłem mile zaskoczony. Na wszystkie pytania o sprzęcie odpowiadali szybko i rzetelnie. Wykwalifikowani pracownicy to moim zdaniem podstawa bo nie każdy musi się znać na komputerach. Produkty opisane całkiem nieźle ale zawsze może być lepiej. Asortyment nie powala na kolana jednak nadrabiają to fachowością i obsługą (zadzwonili żeby się zapytać czy dostałem przesyłkę). Przed zakupem sprawdziłem kilka sklepów i tam gdzie było taniej to obsługa do kitu a sklep wyglądał pożal się boże. Wolę zapłacić 5 złotych drożej i mieć kontakt z pracownikiem sklepu. Towar dostarczyli w terminie i porządnie zapakowany więc 10 za dostawę. Za towar dam 7 bo mogli by mieć więcej. Jednym słowem polecam! ps. Bardzo dobrze, że powstał taki serwis jak pinia.pl bo można tu zobaczyć które sklepy są coś warte.

Ocena ogólna: ****

Towar: ***

Dostawa: *****

Obsługa: ****

poleca sklep: tak

Polecam sklep Drako-IT.pl
opinia: (2005-01-18 10:02:18)
Może i nieduży ale obsługa klienta jest profesjonalna i na najwyższym poziomie. Towar dostałem już trzeciego dnia. Kupiłem u nich płytę i procka, nie wiedziałem jak ustawić mnożnik itp. Wszystko mi wytłumaczyli co i jak. Polecam wszystkim.

Ocena ogólna: ****

Towar: ***

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak