Arest

Firma:Arest Computer Technology
Adres:50-148 Wrocław ul. Biskupia 2
Telefon:(0-71) 79-59-168
Fax:(0-71) 79-59-168
Infolinia:b.d.

Arest

www.arest.pl

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

Opine o sklepie Arest

Nierzetelni, łamiący prawo konsumenta. Nie polecam!
opinia: (2009-11-01 14:50:42)
Nabyłem u nich cały komputer. Zaczęła się psuć płyta - czasem się nie uruchamiała. Po pewnym czasie całkowicie padła. Odniosłem do sklepu. Rzekomo naprawili. I tak 4 razy u nich byłem. Po 3 razie domagałem się zwrotu gotówki. Nie chcą mi ani zwrócić pieniędzy, ani wymienić towaru. Zostałem niemiło potraktowany przez właściciela - zarzucał mi oszustwo i celowe psucie płyty, pomijając fakt, iż unikał rozmowy ze mną jak ognia (1.5h czekałem, aż raczy ze mną porozmawiać). Teraz płyta 5 raz się zepsuła. Sprawę będę kierował do Sądu. Nie polecam!

Ocena ogólna: ***

Towar: ***

Dostawa: *****

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Nie polecam!
opinia: (2008-12-16 20:17:12)
Wszystko jest OK, do momentu kiedy, wykrywasz usterkę. U mnie to jest karta graficzna. W trybie 3D dostaje szmergla, niestety to może stać się po 5 minutach, jak i po 2 godzinach. Po blisko miesiącu pobytu w "serwisie" odebrałem kartę z informacją, że jest sprawna, podobno była nawet w "Gigabajcie" na testach. :) (chyba w Klewkach - wybaczcie Klewkowianie). I zgłupiałem, zacząłem się martwić, że mam uszkodzoną płytę. Poprosiłem kolegę o przetestowanie rzeczonej karty na swoim systemie. Uprzejmy znajomy też sobie długo nie pograł. Więc idę pojutrze, ciekawe czy i tym razem pozbędę się jej na miesiąc. Ach szkoda gadać. Nie kupujcie tam!

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

polecam arest
opinia: (2007-06-21 15:47:11)
naprawde tanio, paczka przyszla szybciutko przez neta jest ok obsluga klienta nie wiem jak ale przez neta warto cos zamowic

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: ****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TO MIEJSCE!!
opinia: (2007-03-28 14:54:06)
Zostałam oszukana i źle potraktowana przez właściciela tego sklepu. Według prawa pan ten powinien oddać mi pieniądze za notebooka, którego u niego kupiłam. Komputer pan przyjął w ramach reklamacji do naprawy ale po blisko dwóch miesiacach nie oddał mi sprzętu ani pieniedzy- mimo, że prosiłam o to. Calą sytuację opisałam szczegółowo tutaj: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=59828452&a=59828452 Zdecydowanie odradzam ten sklep.

Ocena ogólna: *

Towar: *

Dostawa: brak oceny

Obsługa: *

poleca sklep: nie

Super sklep
opinia: (2007-03-23 16:15:23)
Kupuję od dawna w tym sklepie i bardzo mi się podoba obsługa , dostawa i cała reszta gorąco POLECAM !!!!!!!!!!!

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

POLECAM W 100%
opinia: (2006-10-07 10:24:16)
Zamowione akcesoria dotarly szybko,zgodnie z zamowieniem, bezpiecznie.Nie mam zastrzezen do tej firmy,szczerze polecam !!

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

poleca sklep: tak

Przystępne ceny,pewna dostawa,miła obsługa
opinia: (2006-03-01 21:13:07)
Dobry towar,przystępne ceny,szybka dostawa miła obsługa. Pierwszy raz dokonałem zakupu w tym sklepie i jestem mile zaskoczony.Wiele innych internetowych sklepów jest przeci- wieństwem tego sklepu-na szczęście nie jest ich zbyt dużo. Kupując w sklepie Arest,możesz być pewien że zamówiony towar otrzymasz,będzie on w dobrym stanie a przede wszystkim nie będziesz musiał ciągle dopytywać się kiedy towar dosta- niesz.Dostaniesz go napewno i z pewnością będziesz zadowo- wolony.A nie jak w innych:nie wiadomo czy zamówiony asorty- ment jest,czy w ogóle będzie,a w ogóle czy go w końcu otrzy- masz.Nawet gdy zatelefonujesz do niektórych sklepów,to powie -dzą ci że tak,towar mają,a po tygodniu dowiadujesz się że u dystrybutora go nawet nie ma i czekasz dalej albo rezygnu- jesz.Kupujcie w sklepie Arest,a unikniecie z pewnością roz- czarowania.Polecę go innym.To po prostu dobry sklep...

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

Gorąco polecam ten sklep
opinia: (2005-08-19 09:25:07)
Po pierwsze - cena. Przejrzałem wiele ofert i w arest.pl znalazłem najkorzystniejszą. Można tu zaoszczędzić w niektórych przypadkach nawet 20 zł. Po drugie - zamawianie. Po uzupełnieniu formularza dostajemy zawiadomienie na maila oraz link, w którym można prowadzić obserwację realizacji zamówienia (przydatna rzecz). Następnie zadzwonił do mnie pracownik aby potwierdzić złożenie zamówienia. Zamawiałem drukarkę, bez kabla połączeniowego. Zapytano czy aby napewno wiem że nie ma go w komplecie i czy nie chcę, aby go dołączono. Po trzecie - transport. Przesyłkę dostarczył kurier, dosłownie w 1 (!!!) dzień od zamówienia. Rozliczyłem się bezproblemowo. Sprzęt jak się okazało był sprawny. Dołączono także fakturę VAT. Jeszcze raz polecam ten sklep. Zapewniam was, że nie spotka was zawód. :)

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak